| Alina_9967 a întrebat:

Salut, am 1.54 inaltime si 48 kg. credeti ca e normal? eu as vrea sa mai slabesc... ce parere aveti kite kg trebuie sa mai slabesc?:@ funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| didik15 a răspuns:

La 1,54 ar trebui sa ai 44 de kg asa ca nu te stresa pentr 4 kg in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva kg mai trebuie.La mine in clasa are unu 1.45 si 61 kg.Bafta.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu ar trebui decat 3 kg jos. Depinde si de ani. Eu cand aveam 1.54 aveam 46 de kg. Faci cum simti tu. Multa sanatate :*

| gcristinel21 a răspuns:

Totul depinde cum te simti tu in pielea ta. Daca te simti bine, este tot ce conteaza. Daca simti ca trebuie sa mai slabesti, atunci mai slabeste. Parerile altora nu ar trebui sa te influenteze asupra acestei decizii.

| Alesskina a răspuns:

Salut,am observat din numele tau ca esti fata deci la 1.54m fetele trebuie sa aiba maxim 44kg deci trebuie sa mai slabesti in jur de 5 kg.
Sper ca te-am ajutat! Funda pls!

| david611 a răspuns:

Ar trebui sa mai sabesti 20kg

| Alina_9967 explică:

Spuneti-mi konkret va rog cam kit trebuie sa salbesc? mersi happy