| Anonim687373 a întrebat:

Salut.Am 13 ani, 1.75 si 70kg.
Am abdomenul ciudat.Am o gaura in mijloc care se vede destul de mult si coastele la fel se vad.E normal? Trebuie sa pun masa musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ynexistenta a răspuns:

Cred ca iti tb calciu si D3 dar cel mai bine este sa intrebi medicul de familie, poate ca esti doar slab si n-ai nicio alta problema.

| ynexistenta a răspuns:

Scz,acum am vazut ca nu esti slab, daca ti se pare ciudat, mergi la medic.e cea mai buna varianta.

| Camelia25 a răspuns:

O analiza la medic ar fi cel mai bine