| inatorul a întrebat:

Salut, am 1.75 60KG si vreau sa intru la bulking dar vrea sa imi lucrez si abdomenul vreau sa ajung la 70KG, pot sa imi antrenez si abdomenul cand sunt la bulking, adica ma atrenez degeaba sau?

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Nu il antrenezi degeaba, o sa pui masa musculara dar fiind la bulking nu o sa vezi rezultatele decat dupa ce faci cut.

1 răspuns:
| marius9hdd a răspuns:

Ofer planuri de antrenament, sfaturi privind alimentatia persoanelor care vor sa slabeasca, sa puna masa musculara, sa creasca in forta sau rezistenta. Chiar si pregatiri pentru cei care vor sa treaca probe sportive la anumite admiteri. Totul este gratuit, daca esti interesat, ma poti contacta pe e-mail : hyphy.fitness23@gmail.com sau pe whatsapp : 0757537839.