| Cata674 a întrebat:

Salut am 13 ani si dimineata sunt ragusit, este din cauza shimbarii de voce? P.S chiar am vocea mult mai groasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlueEBirdD a răspuns:

Da e posibil! Si mie mi se intampla! Daca nu esti sigur vorbeste cu parintii tai sau poate cu un medic...

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Eşti răguşit omule, de aia ai vocea mai groasă.
Dacă tot aceeaşi voce o să o ai 2-3 săptămâni înseamnă că ţi se schimbă vocea.

| Cata674 explică:

Mi se intampla de ceva timp