| AndreiBujor a întrebat:

Salut, am 13 ani si voiam sa intreb daca am ceva in legatura cu penisul cu toate ca inca nu am asa ceva la varsta asta.
Voiam sa spun, capul imi este invelit de piele si nu stiu ce am, iar daca am ceva cum as putea trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Probabil fimoză, spune-i mamei sa te duca la doctor.

| Stefan1987 a răspuns:

Ai fimoza. Comunica aceasta mica problema cu parintii, va trebui sa mergi la spital sa te adoarma, iti va taia putin din preput dupa care penisul tau va reveni la normal.
Daca nu faci asta acum mai tarziu vei avea probleme grave: infectii urinare, nu o sa poti avea in nici un fel acte sexuale etc!