| annakiss a întrebat:

Las jena laoparte si va pun o intrebare.
Deci am varsta de 15 ani si penisul meu este ciudat. Capul penisului este mai mic ca penisul adica cum sa spun am prea multa piele pe penis straight face si toata pielea asta duce la cap... nu stiu daca intelegeti ceva dar eu imi fac griji. Credeti ca e ceva grav? Ce credeti ca ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Stai linistit..este normal la varsta tawinking asa ti se pare tie dar nu ai nimic

| smilingtothesun a răspuns:

Daca as fi vazut aseara aceasta postare, tias fi sugerat sa te uiti la emisiunea'"hai sa vorbim despre s*x'' cred ca e normal stai calm, dar daca totusi nu te simti in largul tau ai putea da un search pe google.