| Ok111OZis a întrebat:

Salut, am 14 ani 1, 67 și 50kg și ma simt slab. Îmi puteți spune niște alimente cu multe calorii care ar trebui sa le consum? Si câte calorii ar trebui sa mănânc zilnic la acești ani pentru a ma îngrașă, va rog seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Fxsol a răspuns:

Stai calm ești prea bine pentru vârsta ta de la 16 ani in sus o sa vezi niste schimbări mai majore

| spionul99 a răspuns:

Depinde cate puncte ai la arena asa imi dau seama daca esti slab sau nu ( esti fata?winking :3 happy; 0 :0 :O :o; o; O ) (eu sunt barbat happywinking >sad devil happy >:O >:o )