| mihaidan12 a întrebat:

Salut,am 14 ani iar de 2 ani am pe penis pete albe,nu puteam sa imi belesc penisul deloc si cand o faceam ma ustura,acum pot sa imi belesc penisul, dar cand o am sculata pot doar pana la jumatate, si capul e plin de pete albe nu stiu ce sa fac.Rog seriozitate si nu e nicio gluma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori nu ai inca penis, acela definitivandu-se dupa 16 ani, acum ai doar un cuc in crestere care trebuie spalat zilnic cu apa calda si sapun.

| helpforyou a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic.

| iulia0514 a răspuns:

Du-te la medic! E simplu și scapi de griji

| vladasca a răspuns:

Ai cancer la plamani fratioru