| bradutuI99 a întrebat:

am 14 ani si 8 luni, 170cm, sunt baiat si as vrea sa stiu daca mai cresc in inaltime, as vrea sa ajung pe la 175-180cmpana la 17-18 ani.De anul trecut pana anul asta am crescut 12 cm.

Tata - 168cm

Mama - 156cm

Fundaa happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Pana la 1, 75 cu siguranta mai cresti. happy

| vladv26 a răspuns:

O sa mai cresti

| NimeniSiAtat a răspuns:

Posibil sa ajungi la 175!