| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am 14 ani si as avea o intrebare, acum 3=4 luni a început să imi dea părul pubian ceea ce mi se pare cam tarziu, nici penisul nu s-a dezvoltat pana acum. Este de 8 cm in erectie, testiculele au început să crească putin..tot prietenii mei chiar mai nici sunt dezvoltați si mie de abia mi-a dat părul pubian.E vreo problema cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Lukasssz a răspuns:

Naspa frate eu la vasta ta o aveam de 25+hee hee

| Anonimus12368j8 a răspuns (pentru Lukasssz):

Ba frate eu am întrebat cu seriozitate...macar fa o si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele nimfomane ca Iassmina care vrea doar de 20, probabil ca o sa te refuze. Este totuși ok ca nu toate fetele/femeile au acest principiu ca el ei. Nu prea stai bine, ar trebui sa te duci la un endocrinolog sa îți dea ceva tratament. Sau poate asa e stabilit de genetic. Mai mult de 2 centimetrii nu cred ca o sa îți crească. Creșterea definitiva a penisului este determinata pana la vârsta de 16 ani.
Problema este gramatica Limbii Romane, nu dimensiunea.