| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani, 125 kg, 1.74 inaltime, sunt baiat, am picioarele foarte scurte, nu sunt proportionate cu lungimea trunchiului, sper ca intelegeti, tin sa precizez ca picioarele mele sunt foarte groase, majoritatea grasimii find acumulata pe burta, solduri si picioare, intrebare: picioarele mele par scurte din cauza ca sunt prea groase si grase? Daca da sau nu, argumentati, am nevoie de raspunsuri serioase, sunt disperat, multumesc mult, FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti pot da un singur sfat: slabeste si ajungand la 64kg (asa cum ar fi normal) vei descoperii si tu ca ai picioare lungi, ele fiind deocamdata foarte groase, ceea ce da senzatia olfactiva de picioare foarte scurte, fiind acoperite vizual de burta foarte mare si de toata grasimea care le inconjoara.
Eu cred ca picioarele tale sunt proportionate foarte bine, dar efectual vizual este disproportionat, din cauza masei imense de grasime, care le acopera.
Pun pariu ca si cuculetul este de 2-3 cm, asa-i?
Tot grasimea pubiana il ascunde!
Daca slabesti, vei vedea ca si el iese din grasime si este mult mai lung, decat il stii.

9 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Da

La 1.74
Trebuia sa ai 67 de kg

| raMLesS a răspuns:

Da, dar lasa picioarele, tu pune-te pe slabit ca e grava treaba.

| raMLesS a răspuns (pentru Elena9328):

Are de 3 ori cat tine, pun pariu laughing tongue

| Paulinovici a răspuns (pentru raMLesS):

Omule, tu ma ajuti sau ce mama dracului faci? Daca nu esti in stare sa raspunzi de ce raspunzi ampulea?

| Dalmore a răspuns:

Slabeste si afla.

| Dalmore a răspuns:

125 de kg la varsta si inaltimea ta e ireal. Tu n-ai parinti?

| raMLesS a răspuns (pentru Paulinovici):

Ti-am raspuns elefantule "Da, dar lasa picioarele..."
Calmeaza-te...n-as vrea sa fiu mancat laughing tongue

| Paulinovici a răspuns (pentru raMLesS):

Ah, scuza-ma, abia acum mi-am dat seama la ce te-ai referit, my bad.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa cum ti-am raspuns si in 8 august, iti spun si acum:

Iti pot da un singur sfat: slabeste si ajungand la 64kg (asa cum ar fi normal) vei descoperii si tu ca ai picioare lungi, ele fiind deocamdata foarte groase, ceea ce da senzatia olfactiva de picioare foarte scurte, fiind acoperite vizual de burta foarte mare si de toata grasimea care le inconjoara.
Eu cred ca picioarele tale sunt proportionate foarte bine, dar efectual vizual este disproportionat, din cauza masei imense de grasime, care le acopera.
Pun pariu ca si cuculetul este de 2-3 cm, asa-i?
Tot grasimea pubiana il ascunde!
Daca slabesti, vei vedea ca si el iese din grasime si este mult mai lung, decat il stii.