| Anoneymous469 a întrebat:

Am 15 ani, iar de cateva zile, inainte sa ma culc ma apuca tremuratul si simt ca ma apasa ceva pe inima. poate fi din cauza ca recent a decedat o persoana importanta din familie? P.S. imi e frica sa nu patesc si eu la fel deoarece am mai avut cateva decese acum cativa ani care au murit in aceeasi situatir

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poate fi din cauza recentului deces, incearca sa gandesti pozitiv si stapaneste-ti frica.