| NonName a întrebat:

Salut am 15 ani si acum 4 ani am suferit un accident vascular. Si de la acea chestie mi-am recuperat aproape toata partea stanga a corpului, mai am doar mana care este semi-paralelizata si as dori sa stiu daca este vreun mod prin care as putea s-o refac.
P.s.: fac exercitii cu ea de cand mi s-a intamplat ACV-UL dar nu functioneaza nu simt nimic schimbat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Ai dreptul la doua recuperari pe an, ai grija sa le faci si se va face ce se poate. Sper ca s-a putut adresa cauza, caci e anormal ACV la varsta ta. Succes!

1 răspuns:
| KlArt a răspuns:

Terapie fizică.