| NARCISOng a întrebat:

Salut,am 16 ani si am "cocoasa", va rog frumos sa imi dati niste exemple de exercitii de facut acasa pentru corectarea acesteia cat mai rapid si eficient.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIoody a răspuns:

Hm, pai in primul rand numai sta atat la pc big grin
Adica mai iesi pe afara cel mai bine in cazul asta e sa alergi sa fugi happy
Iar daca chiar vr sa stai in casa..antisocialu' huaaa laughing glm tongue
In casa cel mai bine in cazul asta e sa faci abdomene, te intinzi pe spate si i bagi
Cel mai bine e sa-ti faci un program, aveam si eu gen:
dimineata 10 la amiaza 20 iar seara 15 si o sa fii foarte bine.
fundita happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Knnzul a răspuns:

Salut, si eu aveam pe la varsta de 15-16 ani "cocoasa" si am reusit sa scap de ea dupa 2-3 luni de sala.
P.S: eu am avut problema asta de mic copil.

| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru Knnzul):

Sustin. Si eu incepeam si m-am apucat de sala in 2 luni am stat drept. Colegii au observat asta.