| MarianMarian3838 a întrebat:

Salut, am 16 ani si de câteva zile, mai exact 2, am inceput sa am un mic disconfort, la inceput a fost doar in partea dreaptă inferioara a abdomenului, la nu foarte mult timp, a apărut si la testiculul drept, repet este un disconfort, nu ma deranjează foarte tare, dar ma îngrijorează.
Am căutat pe net si am văzut zeci de idei doar că nu îmi regăsesc simptomele.
Tin sa precizez că simt acest disconfort, in special când pășesc cu piciorul drept.
Nu prezint alte simptome precum: greata, vărsături, lipsa poftei de mâncare, diaree, usturime la urinare.
Aseară m-am masturbat si a fost normal, nimic nou.
Inca un lucru, ieri când eram in mașină, parca durerea mi se pusese in genunchi, iar aseară, in încheietura piciorului.
Sper că ma puteti ajuta, in momentul de fata nu pot consulta un medic.
Mulțumesc anticipat!
Sper sa ma puteti ajuta deoarece sunt putin ingrijorat si sper că am fost destul de explicit si precis!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AnonimulFox a răspuns:

Salut, este apendicita, du-te sa te vadă un doctor sa nu se agraveze și sa se transforme în peritonita

| MarianMarian3838 explică (pentru AnonimulFox):

Salut, treabă s-a mai ameliorat

| AnonimulFox a răspuns (pentru MarianMarian3838):

Faza este ca și eu am avut același lucru

| MarianMarian3838 explică (pentru AnonimulFox):

Si ai avut apendicita?