| Denis539 a întrebat:

Am 16 ani si de vreo doua saptamani am mancarimi la testicule, mai exact in zona de langa testiculul stang. Nu stiu daca este o problema serioasa si trebuie sa ma duc la doctor sau nu. Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Eu sincer nu m-as duce, poate doar daca as avea ca o tot tine asa.
Tie iti recomand sa mergi, daca ai mancarimi serioase poate fii ceva ce in timp s-ar agrava.

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Probabil e niște mizerie adunată. Spală-te în... mea.

| Denis539 explică (pentru lBroken69):

Ma spal, ma dau cu creme, degeaba.