| dAN_9549 a întrebat:

SALUT!
Am 17 ani si 9 luni si de o saptamana iau YOHIMBE, am ales acest supliment cu intentia de a slabi!
Pe prospect scrie 1 pastile de 1-3 ori pe zi!
Eu iau
-1 dimineata cu jumatate de ora inainte de alergat
-1 cu jumatate de ora inainte de pranz
-1 cu jumatate de ora inainte de masa de seara

Vreau sa spun ca nu am nici pe dracu smile.gif) parca le iau degeaba, trebuiau sa ma faca sa transpir, ma asteptam la ceva in exces dar nu e deloc mare lucru, transpir mult cand alerg dimineata dar am si folie si sunt imbracat si gros si cred ca asta provoaca mai mult transpiratia, si efortul bine inteles, insa nu cred ca imi face mare lucru...

In prima zi, am incurcat putin prospectul ( ma gandeam la creatina ) si am luat 2 pastile inainte de alergat si 1 dupa, parca era ceva dupa ce am alergat cand puneam mana pe picioare, partea care era acoperita incepea sa friga ( sa se incalzeasca ) cred ca oarecum avea un efect!
Ce imi recomandati sa maresc doza? sau sa continui la fel si sa bag mai mult alergat?

Acesta este produsul : http://www.pronutrition.ro/......imbe_2.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bursache a răspuns:

Eu iti spun ca am slabit fara sa merg nutritionist sa primesc o dieta, fara exercitii stabilite de un instructor. Intradevar cu vointa, dar nu suficient, am baut gel de aloe vera si aloe blossom tea si in 6 luni an reusit sa dau jos 14 kg si reusesc sa ma mentin. Atat nu cu altceva, si chiar ma simt foarte bine, am avut si persoana potrivita care sa imi recomande http://forever-aloe-vera.eu/produs/7 si http://forever-aloe-vera.eu/produs/33

2 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Buna! si eu iti recomand aloe vera...am gasit ceva mai ieftin si cu certificat bio e produs din Olanda, 75 de lei zic ca nu e mult pentru un litru de aloe vera gel
http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/aloe-vera-bio-gel-339248

| deea1155 a răspuns:

Fara suparare eu cred ca ar trebui sa le lasi balta, cu o dieta de la nutritionist, un set de exercitii stabilite de un antrenor/instructor si cu o vointa,, de fier,, nu ai cum sa nu slabesti. Bafta