| KittyEyes a întrebat:

La ora de sport, dupa ce am alergat afara dimineata aproximativ 120 de metri, a inceput dintr-o data sa imi vina o ameteala, o presiune in urechi si sa transpir. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Tensiunea cel mai probabil.
Mergi la un medica poate fi ceva serios, sa iti dea tratament din timp daca e cazul.

Răspuns utilizator avertizat
| SofiaAndreea a răspuns:

Da ce ati facut? maraton? si...ai face bine sa vizitezi un specialist, caci nu e de glumit!

| megabum a răspuns:

Pai ar putea fi febra musculara dar daca nu te dor picioarele nu este asta, dar ar mai putea fi si de la oboseala. Si eu cand fac sport mult obosesc, respir mai greu si parca imi vine ameteala.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat