| johny98 a întrebat:

Salut,am 17 ani si ceva timp in urma am observat niste pete rosii pe obraji,le-am avut si mai devreme dar nu prea le trageam atentia, nu ma deranjeaza dar as vrea sa stiu cam ce poate sa fie si daca o sa dispara.Mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ioan_Gheonea_1976 a răspuns:

E posibil sa ai pojar. Sau ai intoxicatie alimentara