| Robo a întrebat:

Salut
Am 17 ani sunt baiat... si de cateva zile mi-a aparut o bubita langa penis aproape de ****. scuze de expresie ...astazi am facut baie si s-a crapat cand ma stergeam si a ramas doar o gaura oare ce este. Va rog doar raspunsuri concrete!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| psiHopixia a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic. Banuiesc ca ti'a aparut dupa ce ai faacut sex cu vreo fata. Medicul iti spune de ce ai bubita aia acolo si o sa-ti dea un tratament. Iar daca e sa ai o boala.trimite'o si pe fata la doctor (si eventual sa se spele mai des) Multa sanatate! >big grin

5 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Depinde de marime poate a fost un cos. nici vorba de sida laughing

| obsercvayr a răspuns:

laughing) daca ai **** laughing copile ai grija ce **** du-te si fa un test la medic s-ar putea sa ai bolihappy sau sidasad recomand du-te la un medic sa-ti faca test doar el te poate ajuta sad

| Robo explică:

Pai asta este nu am facut sex...pana acum

| Robo explică:

PsiHopixia multumesc.pentru incurajare...desi sunt inca virgin...cine stie de ce a aparut am sa consult un medic multa sanatate si tiehappy

| si4001 a răspuns:

Deci asa fata era bolnava si putin sa transmis si tie sau avea ceva dannustiu ce egzakt poate avea fata!