| xGigel a întrebat:

Salut, am 19 ani, sunt baiat si as vrea sa va intreb daca stie cineva de ce ma dor sfarcurile? Cand ma imbrac simt o durere la sfarcuri sau cand le ating. Nu de mult au inceput sa ma doara... Si cand aveam vreo 14 ani mau mai durut si a trecut durerea dupa o perioada de timp. Stie cineva de ce? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit. Oricine a crescut un baiat sau orice baiat a trecut prin asta. Este o reactie hormonala fireasca la aceasta varsta. Daca spui ca ai avut si la 14 ani e ceva firesc. Pot zice ca adolescenta ta mai persista un timp.happy Deci stai linistit.