| Mircelantonel20 a întrebat:

Am 19 si sunt baiat. Mentionez ca de fiecare data cand am scaun. In acelasi timp sau dupa urinez. Indifernet daca am urinat sau nu inainte. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

O intrebare mai stupida de atat nu gaseai?
ma mir ca nu ti-au sters admini intrebarea.

| LLuk21 a răspuns:

Fiecare organism reactioneaza diferit la anumjte necese biologice= da este complet normal