| VasileBogdan a întrebat:

Am 20 de ani si de vreo 2 saptamani am o problema cu nasul, ca sa fiu mai exact acum 2 ani m-am operat de deviatie de sept si momentan ma aflu in alta tara iar de vreo 2 saptamani am nasul infundat dar nu sunt racit si nici nu este infundat cu secretii pur si simplu este infundat si daca ma tin de ambele nari si incerc sa expir pe el putin mai fortat imi revin pentru 10 secunde pot respira normal dupa care se infunda iar... seara folosesc byxtonim xylo si e ok dar spre dimineata ma trezesc cu gura uscata si din nou cu nasul infundat. Vreo idee ce ar putea fi? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai polipi, du-te la doctor, poate necesita operatie.
Bafta la insanatosire.