| Andydydy a întrebat:

Am aflat despre asa numita fimoza, dar nu sunt sigur daca am si eu. Deci mai pe scurt eu imi pot decalota capul penisului oricând. Doar ca nu il pot tine asa el se da singur inapoi daca nu il tin. Capul penisului trebuie sa fie decalotat intotdeauna adica nu este acoperit de piele nici atunci cand nu e sculată? Am 12 ani, no hate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Asa e normal. Daca aveai fimoza te durea la executarea operatiunii expuse

| Andydydy explică (pentru oz_1736):

Om multumesc tuturor celor care au raspuns. Ma ingrijoram degeaba

4 răspunsuri:
| xilef123 a răspuns:

Esti bine, don't worry

| Andydydy explică:

Am uitat sa mentionez, atunci cand nu e sculată si decoltez capul penisului, mai jos se formeaza 2-3 straturi de piele

| Andydydy explică:

Deci capul penisului cand nu e sculat trebuie sa fie acoperit?