| white93 a întrebat:

Am aproape 11 ani(fac pe 5 mai) si mi-au aparut acum o luna niste pete rosii pe corp de ex:in jurul gatului,pe burta,pe spate(azi foarte multe ca ma mancat). Oare e dermatita-atopica, ce ziceti?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cunosc boala asta nu stiu exact cum se cheama dar daca nu mergi la un medic nu o sa-ti treaca, asta e sigur!