| AlexandruAdy a întrebat:

Salut.
Am avut acum an / doi in cos pe nas intr-o parte și mi-a rămas o urmă roșie.
Este vreo cremă ceva pentru așa ceva, vreun tratament?
Aștept răspuns +
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de cat de adanca este 'cicatricea', prima oara as incerca cu creme din farmacii care promit sa scoata astfel de pete, insa daca ea este foarte adanca in tesut posibil sa nu treaca in acel moment ai la indemana sedintele cu laser care o vor scoate garantat.

| AlexandruAdy explică (pentru Simpatic):

Deci a rămas urma coșului sub o formă de bubiță sa zic, nu este adâncă, este puțintel in relief

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu rezolvi cu asta, atunci cu nimic

https://www.helpnet.ro/......nguent-60g

| AlexandruAdy explică (pentru sierra1):

Ai incercat?

| sierra1 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Nu am avut nimic pe nas

| Anuket a răspuns:

Produse cu niacinamide, retinol și spf.

| Squads56 a răspuns:

Du-te a farmacie sau la un dm daca ai in oras, si cumpara Clearasil. Crede-mă crema e foarte buna împotriva coșurilor