| papuciirupti a întrebat:

am avut o problema cu helicobacter pilory, am urmat cu niste antibiotice dar de la el avem flatulenta si inca mai am dar nu asa rau ca inainte.
de Paste mama a facut ciorba de burta si eu am pus putin mai mult otet alb, urmatoarea zi, senzatia de flatulenta a disparut si chiar si urmatoarea zi. daca as incepe sa iau cate o lingurita pe fiecare zi timp de 10 zile, un fel de medicament, as putea provoca alte probleme? este sau nu bun otetul alb?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, intreaba doctorul sau farmacistul. sanatate.