| Gheorghe_Alexandru_1990 a întrebat:

Salut, am calatorit recent cu avionul si ma simt ametit si foarte obosit. In timpul zborului totul a fost ok dar cand am ajuns a inceput o senzatie de ameteala si oboseala continua. Ce propuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Sa stai odihnit cateva zile?
Adica e normal, din cauza stresului si emotiilor, incearca sa mananci cat mai natural si sa iti revii, sa iei multe fructe si legume ca sa ai vitamine in tine.
Si eu am calatorit de vreo 4 ori cu avionul, te simti slabit si nu prea mananci 2 zile dar dupa iti revii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Propunem o vizita la medic, daca nu a fost un zbor intercontinental nu prea ar avea ce sa te faca sa te simti asa rau

| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Se poate sa ai o lipsa de vitamine, calciu, magneziu.