| Ready a întrebat:

Salut.Am ceva grasime pe abdomen dar am si patratele se vad bine daca ma incordez si cat de cat daca stau normal dar se vede cam urat grasimea am mai multa sub buric si pe parti am si pe pectorali da foarte putina mai mult muschi.Cum as putea sa scap de aceasta grasime si dupa aceea sa imi dezvolt abdomenu si pectoralul mai bine? Si ce sa mananc sau ce sa nu mananc. Dau funda si vot!
P. S: Alerg 1 ora pe zi (jogging) pe malul marii.
Fac 200 abdomene pe zi
fac 60 de flotari pe zi, si urmeaza sa imi cumpar gantere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Pai daca alergi e bine, abdomenele sunt pentru abdomen(ca sa faci patratele)nu ca sa slabesti, insa degeaba le faci daca vrei sa slabesti, mai intai da jos grasimea dupa aia fa abdomene.