| EtsStefan a întrebat:

Am dat bafta cu un baiat si el m-a strans la mana si la degetul mic de la mana dreapta mi-a aparut ca o pata.Cica ar fi o rana dar arata ca un cheag de sange. Daca este cheag de sange ce pot face sa il tratez si sa imi treaca? Sau o sa imi treaca in timp (P.S lovitura/cheagul de sange e ff mic 1cm patrat maxim

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti s-a intamplat nimic si nu mori dintr-o mica vanataie.
Nu este cheag de sange, doar o mica vanataie, care va trece intr-o saptamana. Nu trebuie sa-i faci nimic, ca trece de la sine.

| EtsStefan explică (pentru Violleta2022):

Ok mersi de ajutor

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te-a iubit tare. Trece de la sine.