| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,am doua sapt de când am căzut cu o trotineta electrică, m-am lovit foarte tare la mana dreapta nu puteam sa o mișc, am fost la spital, am făcut o radiografie și mi-a spus ca nu am nimic... Întrebarea mea este când îmi voi putea folosi mana ca lumea? Acum nu ma mai doare așa tare doar când o întorc sau vreau sa ridic ceva mai greu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul. Si eu am cazut in mana si m-a durut cand miscam incheietura vreo luna, nu mare dar o durere care mai mult te enerveaza.
Nu fa efort prea mare si va trece.