| Yoggy a întrebat:

Am fost luni la sala si am bagat la presa 5x20 de inpingeri cu 112kg si cand ma fortam ma durea in spatele capului, e ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yoggy explică:

Eu nici n-am facut incalzirea decat la picoare si dupa am mers si am baut apa si mi-a trecut

| Budan_Alexandra_1987 a răspuns:

Probabil se incordau si muschii gatului si de-aia s-a intamplat asa dar trebuie sa te duci sa consulti un medic!

| Yoggy explică (pentru Budan_Alexandra_1987):

Ideea e ca nici n-am facut incalizea completa, doar la picioare

| Cosminator141356 a răspuns:

Nu cumva sa fi pus presiune pe creier si ai grija sa nu faci AVC(accident vadcular cerebral)

| Yoggy explică (pentru Cosminator141356):

Posibil... pai si tu zici sa pun mai putin?