| PrOxX a întrebat:

M-am lasat de fumat acum 2 ani. Credeti ca mi s-au curatat plamanii intre timp? In acest timp am tras din pacate un singur fum de pall mallsad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ai mai stat in preajma altor persoane care au fumat inca ai plamanii in stare rea.

2 răspunsuri:
| Ropidox a răspuns:

Entru o curatare in totalitate a plamanilor necesita aproximativ 9-10 ani!
Sper ca te-am ajutat!

| SergiuM a răspuns:

S-au curatat da nu total, depinde cat ai fumat inainte, dar eu zic ca pana acum te-ai curatat cam 90%, in inca vrei 6 luni esti curat!