| Diegoxyz a întrebat:

Salut
Am mâinile reci si picioarele la fel.
Am avut câteva episoade când respiram mai greu dar au trecut si nu stiu ce sa fac
Pe lângă aceste simptome sunt si putin in depresie din cauze personale
Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neto a răspuns:

Bună. E posibil sa fie vorba de niște stări de anxietate.
Recomand sa încerci sa te liniștești când simti ca devii panicat și sa gândești pozitiv. Senzatiile de amorțeală pot sa apară din cauza anxietății.
Cel mai bine e sa consulți un medic și dacă totul e în regula în punct de vedere medical, psihologul o sa te ajute sa depaseati stările acestea negative.
Good luck!

2 răspunsuri:
| Edyy5555 a răspuns:

Ce varsta ai?

| Diegoxyz explică (pentru Edyy5555):

15 ani, in mai fac 16