| sexosul69420 a întrebat:

Am mana in ghips, ruptă de ceva timp si cand am fost la control pentru a-mi face o radiografie, am observat ca degetul mare era putin stramb si putin miscat de la locul lui.Nu stiu ce s-a intamplat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AMCAT a răspuns:

E posibil cand ai cazut sau ce ai facut sa-ti rupi mana ai dat cu degetul mare si atunci a fost miscat de acolo si nu a fost observata aceasta chestie.