| AnonimRD a întrebat:

Am nevoie de ajutor imediat! Deci, pentru inceput am 14 ani si sunt extrem de slab mai exact cred ca am 45kg oricum este foarte foarte putin.Am incercat sa mananc mai mult dar nu prea am reusit.Ca si suplimente dau pastile cu vitamine ce sa iau? Ce sa fac ce sa mananc ca sa ma ingras cat mai repede.Mentionez ca parintii mei nu sunt deloc slabi ca mine si nici nu au fost. Ajutor! Dau funda si vreau sa aflu ce vitamine sau ce sa iau pls HELP! Repet, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PetruZMihai a răspuns:

Mănâncă seara, nu ești extrem de slab dar ești slăbuț

| Anonim2x7x1x a răspuns:

Esti mic ca si varsta pentru suplimente, deocamdata fa un sport si mananca regulat si sanatos