| GriRazvan a întrebat:

.. vreau si eu sa stiu cum sa fac sa ma ingras..ca mananc ca "spartu" si dimineata si la pranz si seara..si tot degeaba am 17 ani 1.60 si 45 de kg..si nu pun deloc pe mine..ard repede grasimile..cum sa fac sa ma ingras? astept pareri straight face poate cu ceva vitamine? pastile.

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Hmmm...pastile, vitamine. Ai incercat sport?
Tu stii cat de greu este sa te ingrasi asa, pur si simplu? nu e de ajuns doar sa mananci.

| ALaBuN a răspuns:

Eu am 13 ani si 55 de kg 1.60 inaltime, ma ingras daca mananc mult sau foarte des. Dormi dupa ce mananci mananca fructe tarziu seara, inceraca sa mananci de ex cartofi pai cu gratar si cu paine, sau ce vrei tu... Bye