| AjutorDeLaMinePentruTine a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor! Vreau sa incep de acum 2 ani cand am fost la un medic, facand ecografie si fiind declarat de scolioza usoara! Am facut 10 sedinte de kineto dar dupa m-am lasat! Acum 6 luni de zile, am fost iar la doctor fiind declarat tot de scolioza, dar de data asta imi recomanda inot! Ok m-am inscris la inot si sunt si in prezent! Pana acum 3 sapt cand a inceput sa ma doara spatele, dar de data asta mergand la un doctor ft bun din Bucuresti! Am facut ecografie si am fost chiar surprins cand mi-a zis ca nu am absolut nimic la spate si ca ar fi contractare musculara, dar eu nu prea cred frate adica da-o dracu 3 sapt sa ma doara ma? Si in afara de asta sunt si cat de cat cocosat, bine nu ma declar cocosat dar am omoplatii iesiti in afara si de la asta pare de parca is cocosat! PS: Am 16 ani, 1, 80 si 60kg.1. Ce vreau eu sa va intreb este, oare in ce doctor sa am frate incredere? Unu imi spune una, altul imi spune alta.
2. Omoplatii mi se vad deoarece sunt slab sau este vreo problema?
Multumesc, sper sa intelegi tu care citesti ce vorbesc aici rolling on the floor. Salut!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înțeleg. Orice medic este și el om și poate să greșească.