| Tomy_Barra_1996 a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor vreau sa slabesc multe kilograme, si m-am gandit sa ma apuc de sala, este o idee buna, si daca este as vrea niste exercitii care le pot practica acolo. am nevoie de un regim care sa fie combinat cu sala, sau chiar unul fara sala, accpet orice sfat sau indrumare. multumesc. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Daca te-ai hotarat sa mergi la sala, cu siguranta ca vei gasi acolo si un instructor competent care sa iti recomande si niste exercitii adecvate si un regim alimentar potrivit. Bafta si sanatate maxima iti doresc!