| dfwq23 a întrebat:

Am nevoie de creme anti acnee (anti cosuri), care chiar functioneaza si au rezultate si sa fie gasite si pe teritoriul Republicii Moldova.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog

| CodrutElian1990 a răspuns:

Esti sora cu Eba? Creme, nu cremuri.

| JicaContra a răspuns:

In Moldova NIMENI nu face acnee!
NU-I ASA?!?

sa te duci la marmacie si sa intrebi ai incercat?!?

| RoxanaGhost a răspuns:

Bună! Nu e chiar cremă.Se numește Zynerit.E cam scump ce-i drept dar fă ca mine.Du-te fuguța la medicul de familie, cere-i retetă compensată pentru Zynerit și îl vei achizitiona gratuit de la farmacie cu această rețetă. Prietena mea îl foloseste, si eu l-am folosit la ocazii speciale si acum "i-am salvat viața" unei colege(am citat-o).
Sincer ai grijă dacă sunt zone gen sub ochi, sub nas pentru că are un miros cu iz de oțet.Dar e foarte bun.