| Alex_Danila_1999 a întrebat:

Am nevoie de doua adeverinte de la Directia de sanatate publica.Pot sa le obtin si de la medicul de familie? P.S. am nevoie foarte rapid pentru transfer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Suna-l si intreaba-l, daca e atat de urgent!
El iti va spune daca te ajuta sau sa mergi la Directie, personal.

| Alex_Danila_1999 explică (pentru Bula):

Era o foaie de la medicul de famile.Mersi

1 răspuns: