| Nutrebuie1 a întrebat:

Salut, am niste cosuri in zona intima (baiat)dar sunt ca pielea, nu rosii ca alea de pe fata, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fi apărut de la transpiraţie. Îţi recomand să speli bine zona şi să porţi lenjerie intimă mai lejeră, de bumbac, care să nu te strângă şi să fie de culoare mai deschisă.

| Valentina8 a răspuns:

Te poti duce in farmacie tu personal singur, si sa explici detaliat de cand ti au aparut cum arata si poate iti vor da o crema/ unguent. Si stai linistit, nu trebuie sa-ti fie rusine in plus tot ceea ce vorbesti cu un doctor/farmacist va ramane intre voi, nu poate spune altei persoane caci este o lege.
Du te maine pana la o farmacie si fa-o. Fara rusine, e normal, si mai bine sa eviti ceva grav