| anonimus2014 a întrebat:

Salut.Am o intrebare.Am avut de facut un tratament pentru acnee dat de medicul dermatolog si mi s-a uscat fata si inrosit.Am sunat la cabinet si mi-a spus sa vin maine sau poimaine.Intrebarea este urmatoarea: imi poate da scutire pentru ziua de maine? fiindca eu invat dimineata si el este tot de dimineata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mergi la consultaţie şi CERI şi Adeverinţă medicală/Motivare!
Îţi poate da, stai liniştit.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| SirAndi a răspuns:

O sa iti dea sigur!