| dianainsta01 a întrebat:

Am fost la dermatolog si am primi un tratament pentru acnee care s-a dovedit a fi eficient, insa mi-a uscat tenul si mi-a facut un fel de cojite pe fata. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

RoxettaRoksi are dreptate. E bine doar sa urmezi indicatiile medicului, de vreme ce acesta ti-a prescris tratamentul. E valabil pentru orice afectiune tratata la recomandarea unui specialist. Sanatate multa!

| William a răspuns:

Te duci din nou la dermatolog laughing.

| Peaches a răspuns:

Ar trebui sa mergi iar la dermatolog sa vada despre ce este vorba. Oricine iti poate recomanda o crema hidratanta pentru fata, dar, pentru ca problema ta a aparut in urma unui tratament recomandat de un medic, e bine sa mergi la acel medic.

| SkatM4 a răspuns:

Ce tot atata dermatolog? Ala o sa te puna iar sa dai nu stiu cat pe un rahat de crema, buna de nimic care costa peste 25 de lei. Seara date cu putin ulei de MASLINE, si dimineata o sa ai o piele hidratata fara coji, de la crema dermatologului o sa iti dai pana te plictisesti vreo 2 luni si abia atunci se vor vedea mici rezultate.

| Alexandruza11a a răspuns:

Pe langa sa te duci la dermatolog ai putea sa iti dai cu nivea

| Mariamarii82 a răspuns:

Du-te iar la dermatolog sa iti spuna despre ce este vorba.
Cred ca ai fost alergica la crema aceea.