| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare cam ciudata.

Acum cinci ani aveam cam 1.60 Metri si 50 KG, acum am aproape 1.80 Metri si tot 50 KG.

Am observat ca nu mai am pofta de carne pe care o aveam acum 5 ani, cateodata cand mananc carne o inghit foarte greu.
Incepe sa mi se vada coastele de pe piept cand stau drept.

Cum pot sa am din nou aceeasi pofta de carne sa ma ingras din nou sau macar cum sa ma ingras fara sa mananc carne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1,80 m si 50 kg? esti doar piele si os sad
Asta nu e in regula, iti recomand cel mai serios sa te duci la un medic si sa faci niste analize.

| Daniela28004 a răspuns:

Ingrasa-te, mancand carne si iti va veni iar pofta de carne.

| MacBookPro a răspuns:

Mănâncă ciocolată

| Mieeez666 a răspuns (pentru MacBookPro):

Dai in diabet. laughing

| iamcringe a răspuns (pentru MacBookPro):

Sa stii ca nu ar fi o idee chiar atat de rea XD