| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

Am o intrebare! Daca prostia doare! Inteligenta gadila?! Funda pentru un raspuns cat mai corect si de inteles!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Da,prostia doare, dar nu pe cel pe care o foloseste ci pe cel care o recepta, daca ceva in cazul acesta ar durea acel ceva ar fi inteligenta deoarece pentru a o folosi se depun eforturi mari=>Inteligenta doare si prostia gadila. Sper ca ai inteles la ce ma refer!

10 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| pcris a răspuns:

Prostia in general nu doare pentru ca ea este... "senina"! Inteligenta cam doare insa pentru ca este constienta de MAREA de PROSTIE din jur! sad

| pcris a răspuns:

Din pacate cu prostia nu te poti pune nicicum sa o indrepti pentru ca ea nu are propria constienta...

| pcris a răspuns (pentru pcris):

Ar fi asa in fapt: Prostii se simt gadilati de "inteligenta" lor! straight face

| Castorul a răspuns:

Cred ca e fix invers. De aia prostii rad intr-una de tot ce se intampla, iar cei inteligenti pun la suflet si ii apuca durerile de cap incercand sa realizeze ceva happy

| ÎnȚeLePTU1 explică:

Multumesc de raspunsurile primite pacat ca nu pot da mai multe funde! Multumesc!

| Teardrop a răspuns:

Păcat că prostia nu doare...

| sebastian1999 a răspuns:

Te gadila la talpi inteligenta?! Incalta-te sa nu o pierzi!

| DannyABCD a răspuns:

Uneori da,laughing dar lasand gluma laoparte, in urma ei lumea, ar fi extrem de trista.

| syro a răspuns:

Pai prostia doare deoarece exista persoane incapabile de multe lucruri si s tot lovesc de dificultatiti in vita...insa inteligenta doare si mai tare pentru ca avem atatea otiuni si nu stim pe care sa o alegem, si in general oameni itelingeti mor repede pentru ca isi obossc creierul cu tot felul de intrebari... exemplu ar fi Albert Einstein care a murit destul de tanar pentru ca era un om inteligent si cu foarte multe intrebari care i-am suprasolicitat organismul