| ChristmasTree a întrebat:

Am o întrebare: Ma ustura mereu ochii, câteodată am dureri de cap, îmi lăcrimează exagerat de mult si câteodată mi se incetoseaza privirea. Credeti ca e cazul sa merg sa fac un control la ochi, sau chiar sa mi se recomande ochelari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate stai prea mult la pc/tv/ si ii suprasoliciti.
Ar fi indicat sa te vada un medic, doar medicul iti poate da sfaturi demne de luat in seama.
Craciun fericit happy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Pai altceva ce poti sa faci? Cu pareri de pe TPU nu te vindeci.