| anonim_4396 a întrebat:

eu port ochelari si acum in iunie trebuie sa merg la control...nu stau mult in fata calculatorului sau a televizorului ,dar am ochii aproape rosii si din cand in cand ma ustura,imi lacrimeaza . Ar putea fi de la ochelari ? sau pot fi si alte motive?

1 răspuns:
| Camy333 a răspuns:

Pai, exista niste simptome cand iti pui ochelari. De exemplu o prietena de-a mea cand isi pune ochelarii ii vine sa verse big grin Surorii mele i se intampla ca si tie happy deci e ceva normal cand porti ochelari