| shadyeminem35 a întrebat:

Salut am o intrebare si vreau sa ma ajutati.De cateva saptamani am spasme musculare si imi tremura mainile.Simt cum mi se misca muschii si nu ma pot odihni.Am fost la neurolog si mi s-a spus ca este din cauza stresului.Voi ce credeti sunt aceste simptome datorate stresului? Chiar am avut un stres prelungit si sunt speriat sa nu am ceva grav.Mi-am facut si analize si nu am lipsa de calciu sau de magneziu.Astept sfaturi si

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Incearca sa mergi si la un endocrinolog mai degraba! mama mea are probleme de genul de cate ori i se intampla ceva mai important in viata... uite spre exemplu s-a urcat pe casa care este in constructie si cand a vazut cat e de mare a inceput sa ii tremure carnea pe ea, muschii, si sa ii fie rau, sa se sufoce. mergi la un endocrinolog. se poate ca glanda ta endocrina sa nu secrete toate substantele necesare organismului tau! funda?