| pwnstar a întrebat:

.problema mea este :ma dor oasele(nu mereu) imi simt picioarele si bratele obosite imi pocnesc foarte mult mai ales incheieturile de la maini/umeri spasme musculare mai ales in zona gambei astea venind la pachet cu ameteli, greata, lipsa poftei de mancare oboseala (am trecut printr-o perioada grea si inca sunt stresat/speriat din cauza asta pentru ca ma panichez foarte repede) la medicul de familie mi-a spus gastrita si simptome de nu stiu ce si ca e din cauza vremii si mi-a dat pastile si vitamine.voi ce credeti? ati patit? e motiv de ingrijorare? pentru ca eu ma sperii foarte tare

1 răspuns:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Se poate și cum a zis doctorul, nu ai suficient calciu în oase și nu strică niște vitamine deoarece vremea este așa cum este. Dar e posibil să ai și o răceală (AȘA CUM AM EU ACUM) trebuie făcut un control mai de specialitate, nu doar medicul de familie. Să îl rogi să îți dea o trimitere să faci niște analize. Boli care s-ar putea manifesta așa sunt multe, dar 98, 9% sunt vindecabile.